Atribuită
Cumpărare directă
Calculeaza procentul de : grasime si apa memorie 10 profile (sex, varsta si inaltime) capacitate maxima 150 Kg diviziune 100 gr unitate de masura kg / lb / st touch sensor alimentare 1 baterie x CR 2032 inchidere automata indicator baterie descarcata ecran mare 8,2 x 4,3 cm platforma 30 x 30 x 1,7 cm
- Număr anunț
- DA25826457
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI 11152888)
- Cod CPV
- 42923200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130,26 RON
- Valoare atribuită
- 130,26 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.