Atribuită
Cumpărare directă
1 1 - Naftol 12819 import Fl x 100 g 1 120.50 120.50 2 Acetonă indigen Fl x 1000 ml 5 16.00 80.00 3 Acid phosphatase reagent TN1519 import set (component 1: 1x10 ml, component 2: 1x0,09 g) 1 1,200.00 1,200.00 4 Alcool etilic pur analitic (alimentar) indigen Fl x 1000 ml 10 65.00 650.00 5 Ammonium iron III citrate (Citrat feroamoniacal)ICNA0215804080 import Fl x 100 g 1 149.55 149.55 6 Bicarbonat de sodiu indigen Fl x 500 g 6 19.50/kg 58.50 13 Glicerină GL0027 import Fl x 1000 ml 10 99.95 999.50 14 Metabisulfit de sodiu (disulfit de sodiu) SO0290 import Fl x 500 g 1 107.80 107.80 15 Newman”s stain solution 01375 import cut x 5 fl x 100 ml 1 1,052.75 1,052.75 16 Perhidrol HI0136 import Fl x 1000 ml 1 92.50 92.50 18 Roșu fenol PO0130 import Fl x 10 g 1 175.00 175.00
- Număr anunț
- DA25828280
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ARAD (CUI 3519852)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.686,10 RON
- Valoare atribuită
- 4.686,10 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.