Atribuită Cumpărare directă

Dell Inspiron 17(3793)3000 Series,17.3"FHD(1920x1080)AG,Intel Core i7-1065G7(8MB Cache,up to 3.9GHz),8GB(1x8GB)DDR4 2666MHz,512GB(M.2)PCIe NVMe SSD,DVD+/-,NVIDIA GeForce MX230/2GB,Wifi 802.11ac(1x1)BT,noBacklit KB,noFrgp,3-cell 42WHr,Win10Pro,2Yr CIS

Număr anunț
DA25824226
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
PROMPT SERV COMPUTER SRL (CUI 15234786)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201,68 RON
Valoare atribuită
4.201,68 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201,68 RON

din 4.201,68 RON estimat