Atribuită Cumpărare directă

DECIMATOR VIDEO - 2941,18 CABLU SDI 6G 10M - 336,13 CABLU SDI 6G 1M - 84,03 MANOPERA - 630,25

Număr anunț
DA25824257
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
Furnizor / câștigător
PARTENER IMPEX SRL (CUI 3212652)
Cod CPV
32351000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.991,59 RON
Valoare atribuită
3.991,59 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.991,59 RON

din 3.991,59 RON estimat