Atribuită Cumpărare directă

Mikrozid AF Lichid - Soluţie gata preparată. - Spectru larg de acţiune în cel mai scurt timp posibil. - Bună capacitate de acoperire. - Uscare rapidă fără a lăsa urme. Tipul preparatului Soluţie fără aldehide, pe bază de alcool, pentru dezinfecţia rapidă. Domeniul de utilizare Dezinfectia rapidă pe bază de alcool a dispozitivelor medicale [CE 0297] in toate domeniile cu un risc ridicat de infecţie şi unde se cere un timp de contact scurt, de ex.: - Unităţi de tratament. - Mese de examinare. - Mese de operaţie şi suprafeţe de lucru din apropierea acestora. - Suprafeţele dispozitivelor medicale.

Număr anunț
DA25839085
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti Rahova (CUI 9941693)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat