Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asistenta tehnica informatică , respectiv de a furniza servicii de asistenta tehnică si mentenanta a sistemului informatic si asigurare a serviciilor de întreţinere a bazelor de date, a retelei interne si a echipamentelor informatice( calculatoare si echipamentele periferice de birou: imprimante si multifunctionale), astfel incat toate compartimentele, toti beneficiarii instituţiei si toate nivelele de conducere sa aibă intr-un timp cat mai scurt informaţiile necesare activităţii curente sau procesului decizional, cu un grad sporit de acurateţe.
- Număr anunț
- DA25854941
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ELENA VACARESCU (CUI 20745698)
- Furnizor / câștigător
- FIX CONSULTING SRL (CUI 15211286)
- Cod CPV
- 50312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.