Atribuită Cumpărare directă

Furnizare aparat de cafea cu următoarele specificatii tehnice: Capacitate rezervor apa 1 l; Putere 1100 W; Presiune pompa 1.9 bar; Oprire automata; Sistem decalcifiere; culoare roșu.

Număr anunț
DA25856375
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
ZIO CAFE & LOUNGE SRL (CUI 29858879)
Cod CPV
39711310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,76 RON
Valoare atribuită
411,76 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,76 RON

din 411,76 RON estimat