Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta CNAIR SA prin DRDP Bucuresti doreste sa achizitioneze produse conform cerintelor descrise in Caietul de sarcini nr. 12/75813/08.05.2020 Lot 1 si Caietul de sarcini nr 12/75828/29.05.2020 Lot 2, atasate prezentului anunt. Prezenta documentatie se poate descarca gratuit de pe site-ul http://bucuresti.cnadnr.ro sectiunea Achizitii publice. Valoarea totala estimata fara TVA : 105.810,75 Lei din care: -Lot 1- Apa minerala carbogazoasa: 50.010,75 Lei fara TVA; - Lot 2 - Apa minerala plata : 55.800,00 Lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA25831855
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15981000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.157,75 RON
- Valoare atribuită
- 92.157,75 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.