Atribuită Cumpărare directă

Incarcator auto 2 port-uri pana la 2,4A, cablu USB tip C, tensiune de incarcare 12-24V, lungime cablu max. 1,5m

Număr anunț
DA25842248
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ILUMINAT PUBLIC (CUI 37832144)
Furnizor / câștigător
CORSAR ONLINE SRL (CUI 26747604)
Cod CPV
31158000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,24 RON
Valoare atribuită
504,24 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,24 RON

din 504,24 RON estimat