Atribuită
Cumpărare directă
Teu apa industrial cu latimea lamei 2m si maner de otel. Lama teului pentru indepartarea apei este confectionata din cauciuc siliconic cu densitate ridicata. Teu apa recomandat pentru indepartarea apei de pe suprafete cu aderenta scazuta (gresie, marmura, granit si alte suprafete ceramice) dar si de pe suprafete cu aderenta ridicata si abrazive (beton, platforme de beton). Productie: ITALIA Caracteristici tehnice: Teu apa 2m BARIKELL Dimensiuni lama : 2m Maner de otel 1,8m Bordura din cauciuc siliconic cu densitate ridicata Teu pentru tragerea / impingerea apei de pe suprafete din beton Foarte rezistent pe suprafete abrazive Foarte usor
- Număr anunț
- DA25848622
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
- Cod CPV
- 44511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 774,20 RON
- Valoare atribuită
- 774,20 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.