Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA Urina de control , cu valori pozitive = 4 BUC Urina de control , cu valori negative = 4 BUC Discuri/Antibiograma COLISTIN = 5 CART Discuri/Antibiograma ERITROMICIN = 5 CART Discuri/Antibiograma CLINDAMICIN = 5 CART Discuri/Antibiograma AMOXICILIN+ACID CLAVULANIC = 10 CART Discuri/Antibiograma AMPICILIN = 5 CART Discuri/Antibiograma CEFIXIN = 5 CART Discuri/Antibiograma AMIKACIN = 5 CART Discuri/Antibiograma PENICILINA = 5 CART Discuri/Antibiograma CEFEPIME = 1 CART Discuri/Antibiograma CEFTAZIDIME = 1 CART Discuri/Antibiograma CEFOPERAZONE = 1 CART Discuri/Antibiograma PIPERACILIN+TAZOBACTAN = 1 CART

Număr anunț
DA25850530
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.132,30 RON
Valoare atribuită
1.132,30 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.132,30 RON

din 1.132,30 RON estimat