Atribuită
Cumpărare directă
Ace atraumatice indicate in orice tip de anestezie locala, realizate din otel de inalta calitate. Sunt extrem de elastice si subtiri si imbracate in silicon astfel incat discomfortul pentru pacient sa fie minim. Noua codare pe culori a SOPIRA este bazata pe lungimea de unda a luminii: cu cat este mai mare lungimea de unda a culorii codate, cu atat este mai lunga canula de injectie. Acele speciale scurte pentru anestezia intraligamentara sunt diferentiate printr-o dunga fina orizontala in culoarea corespondenta. Avantaje: Siguranta imbunatatita a aplicarii prin identificarea simpla a lungimii acului folosind sistemul de culori SOPIRA Durere initiala scazuta la injectare prin sistemul inovativ triplu oblic Calitate excelenta a otelului si siliconizare pentru o alunecare optima prin tesut Prezentare 100 buc/cutie nota: dimensiunea 30G G 03X21 mm este de ace mandibulare mai putin / Ace atraumatice indicate in orice tip de anestezie locala, realizate din otel de inalta calitate. Sunt extrem de elastice si subtiri si imbracate in silicon astfel incat discomfortul pentru pacient sa fie minim. Noua codare pe culori a SOPIRA este bazata pe lungimea de unda a luminii: cu cat este mai mare lungimea de unda a culorii codate, cu atat este mai lunga canula de injectie. Acele speciale scurte pentru anestezia intraligamentara sunt diferentiate printr-o dunga fina orizontala in culoarea corespondenta. Avantaje: Siguranta imbunatatita a aplicarii prin identificarea simpla a lungimii acului
- Număr anunț
- DA25841065
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- DENTEX TRADING SRL (CUI 16293888)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,92 RON
- Valoare atribuită
- 226,92 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.