Atribuită Cumpărare directă

ULEI AMESTEC CU ECOTAXA C,BUJIE CHAMPION RCJ7Y HMR,CAP TRIMMY BUMB N WORK 10X1.25,FIR TRIMMER STIHL 2.7 X 208M

Număr anunț
DA25847259
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV- CLUB SPORTIV SCOLAR SATU MARE (CUI 25222517)
Furnizor / câștigător
VIVALDI SRL (CUI 5736530)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,39 RON
Valoare atribuită
288,39 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,39 RON

din 288,39 RON estimat