Atribuită Cumpărare directă

Etichete FA30x20 R PP-TC60 P Gloss A N diam 40 fin 1815 etichete autocolante cu incrementare dubla, lungime maxim 3.5 cm, latime maxim 1.2 cm, inaltime cod bare min 0.5 cm- maxim 0.6 cm, sa f ie inscris clar HUMAN READABLE adica in cifre sa fie in format numeric din 7 cifre, codificarea informatiei se face pe baza algoritmului " code 128

Număr anunț
DA25849957
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA CONSTANTA (CUI 4301073)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30199760-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254,10 RON
Valoare atribuită
254,10 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254,10 RON

din 254,10 RON estimat