Atribuită Cumpărare directă

Sarafane dama - EVA ,marimi XS,S,M,L,XL,2XL culorile 805-mov , Pantalon unisex alb/color cu elastic , Bluza medical unisex alb/color Marimi S,M,L, Saboti medicali

Număr anunț
DA25858716
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
D & G GROUP SRL (CUI 14161406)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,10 RON
Valoare atribuită
256,10 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,10 RON

din 256,10 RON estimat