Atribuită Cumpărare directă

achizitie tonere

Număr anunț
DA25839138
Autoritate contractantă
Comuna Vladeni (Primaria Vladeni) (CUI 15651082)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.608,40 RON
Valoare atribuită
1.608,40 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.608,40 RON

din 1.608,40 RON estimat