Atribuită
Cumpărare directă
ep Dualfilter T.I.P.S.®, PCR clean/Sterile (sterile and pyrogen-free), 2–20μL, 53 mm, yellow, ep Dualfilter T.I.P.S.®, PCR clean/Sterile (sterile and pyrogen-free), 2 – 200 μL, ep Dualfilter T.I.P.S.®, PCR clean and sterile, 50 – 1,000 μL, Eppendorf Safe-Lock Tubes, 1.5 mL, PCR clean, colorless, 1000 pcs. Placi Real-time PCR Eppendorf, compatibile cu Biorad CFX 96 25 buc/cutie, Masterclear real-time PCR Film (self-adhesive), Cryotubes 2ml sterile Yallow Screw cup 100buc/punga, Eppendorf PCR Tubes 0.2 ml colourless
- Număr anunț
- DA25857378
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
- Furnizor / câștigător
- ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL (CUI 27344880)
- Cod CPV
- 38437110-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.823,75 RON
- Valoare atribuită
- 81.823,75 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.