Atribuită Cumpărare directă

BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5 CM HARTIE COPIATOR A4 80G ABSOLUT PAPER SFOARA BUMBAC NOTES ADEZIV (POST-IT) INDEX 8X45X12 SAGETI MILAN LINIAR (RIGLA) 40CM CAPSATOR 24/6 METAL MILAN

Număr anunț
DA25850142
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI 16902395)
Cod CPV
30197210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400,40 RON
Valoare atribuită
400,40 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400,40 RON

din 400,40 RON estimat