Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu extern SSM si servicii de cadru tehnic PSI, pentru Sanatoriul Balneoclimateric de Copii Busteni, pentru perioada 01.07- 31.12.2020 . In obiectul contractului nu vor fi incluse dosarele de cercetare a accidentelor de munca si lucrarile de evaluare a nivelului de risc de accidentare. Mentionam faptul ca unitatea sanitara isi desfasoara activitatea in 3 locatii si are 53 de angajati.
- Număr anunț
- DA25847389
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
- Furnizor / câștigător
- MIDOSIN CONSULTING SRL (CUI 26151538)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.