Atribuită Cumpărare directă

Ser Salmonella monovalent O 9 de grup D utilizat pentru determinarea formulei antigenice a culturilor de Salmonella avand ca scop diagnosticul epidemiologic utilizand o metoda de aglutinare pe lama. Produs Bio-Rad prezentat in flacoane cu picurator de 3 ml (60 de teste) Ser Salmonella OMB este destinat identificarii serologice a culturilor de Salmonella avand ca scop diagnosticul epidemiologic utilizand o metoda de aglutinare pe lama.Contine aglutinine pentru grupurile C,F,G,H corespunzatoare antigenului somatic O 6,7+6,8+11+13,22+13,23+6,14,24+8,20.Produs Bio-Rad prezentat in flacoane cu picurator de 3 ml (60 de teste) anti salmonella o 4,5 Ser Salmonella monovalent O 6,7,8 de grup C utilizat pentru determinarea formulei antigenice a culturilor de Salminella avand ca scop diagnosticul epidemiologic utilizand o metode de aglutinare pe lama.Produs Bio-Rad prezentat in flacoane cu picurator de 3 ml ( 60 teste). Ser Salmonella monovalent O 9 de grup D utilizat pentru determinarea formulei antigenice a culturilor de Salmonella avand ca scop diagnosticul epidemiologic utilizand o metoda de aglutinare pe lama. Produs Bio-Rad prezentat in flacoane cu picurator de 3 ml (60 de teste) Discuri pentru detectia activitatii beta galactozidazei. Impachetare: 50 discuri x 1 cartus Stripuri de hartie cu adaos de N,N,N',N'-Tétraméthyle-p-phénylènediamine, dichlorhydrate

Număr anunț
DA25849160
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.095 RON
Valoare atribuită
1.095 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.095 RON

din 1.095 RON estimat