Atribuită
Cumpărare directă
PVc 120 x 0.585 hartie xerox 30 x 15.126 biblioraft 68 x 6.302 marker 1 x 4.621 plicuri 500 x 0.126 plicuri C6 silicon 10 x 0.420 plicuri A4 silicon 10 x 1.681 folii A4 100 / set capse 12 x 1.344 document cumulativ 3 x 7.563 registru de casa autocolant 2 x 10.925 cub hartie 2 x 3.780 pix aihao 1 x 0.804 agrafe 10 x 1.681 corector 3 x 5.883 rola hartie 2 x 9.245 dosar 100 x 0.420 pixuri 7 x 2.101 pix set 1 x 25.210 evidentiator 5 x 2.942
- Număr anunț
- DA25862995
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TOPLITA (CUI 4245178)
- Furnizor / câștigător
- SC FLAVI MAYOS PRINT SRL (CUI 30371108)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.285,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.285,46 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.