Atribuită
Cumpărare directă
Hartie xerox 50 x 15.126 pixuri 2 x 2.520 capsator 1 x 9.243 biblioraft 38 x 6.302 pic set 1 x 25.20 pix aihao 10 x 1.429 lipici 4 x 1.680 lipici 6 x 2.941 dosar PVC 100 x 0.588 dosar de incpociat 50 x 0.588 creioane 6 x 0.840 lupa 1 x 24.369 pix Pilot 10 x 5.882 corector 3 x 5.88 coerctor pensula 4 x 5.043 clipsuri 1 x 2.941 clipsuri 1 x 5.672 post-it 2 x 3.780
- Număr anunț
- DA25863070
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TOPLITA (CUI 4245178)
- Furnizor / câștigător
- SC FLAVI MAYOS PRINT SRL (CUI 30371108)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.319,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.319,21 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.