Atribuită Cumpărare directă

autoritatea contractanta doreste achizitionarea a 1350 buc masti de unica folosinta cu 3 pliuri, banda metalica, cu elstic care se pliaza deasupra nasului, produs certificat CE. Achizitia se va finaliza prin transmiterea unei comenzi.

Număr anunț
DA25865173
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
HALLUNDA FOODS SRL (CUI 36262690)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.012,50 RON
Valoare atribuită
1.012,50 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.012,50 RON

din 1.012,50 RON estimat