Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REMORCARE A VEHICULELOR : 1. PE RUTA LAZAREA - GHEORGHENI - MIERCUREA CIUC: 2 AUTOTURISME = 336.13 LEI; 2. PE RUTA TOPLITA - SARMAS - MIERCUREA CIUC: 2 AUTOTURISME = 378.15 LEI; 3. PE RUTA GHEORGHENI - CIUC : 1 AUTOTURISM = 233.61 LEI TOTAL SERVICII DE REMORCARE: 947.89 LEI

Număr anunț
DA25842179
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
50118110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
947,89 RON
Valoare atribuită
947,89 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

947,89 RON

din 947,89 RON estimat