Atribuită
Cumpărare directă
SMART Capacul cu buton este solutia completa si usoara de inlocuire pentru orice;capac de toaleta standard. Capacul se instaleaza usor ca si orice capac obisnuit. Aduce un plus de imagine firmei. ANTIBACTERIAN Prin actionarea butonului, mecanismul ruleaza folia igienica atat cat sa imbrace intreaga suprafata a colacului. UNICA FOLOSINTA Folia utilizata este distrusa prin taiere pentru a nu fi refolosita. IGIENIC Capacul cu buton asigura o igiena maxima a capacelor de WC in zonele publice. ECONOMIC Se elimina folosirea in exces de hartie igiencia rupta pentru protejarea de capacele de toaleta neigienice. DREPT DE RETUR Daca nu sunteti multumit de produs acesta poate fi returnat in termen de 2 saptamani calendaristice de la achizitie. Detalii pe site la “Termeni si Conditii”. REINCARCABIL Capacul contine o rola de folie precum si kit-ul complet de instalare impreuna cu un acumulator si alimentator. Acest capac contine un acumulator lithium care are o durata de viata mai lunga si poate fi folosit la un numar dublu de utilizati a foliei fata de celelalte acumulatoare. Perioada de reincarcare este de 3-4 luni.
- Număr anunț
- DA25839132
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.149,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.149,45 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.