Atribuită Cumpărare directă

Ertalon ref. 7815/19.06.2020

Număr anunț
DA25839053
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
SOREX TEAM SRL (CUI 17176550)
Cod CPV
24560000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,28 RON
Valoare atribuită
153,28 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,28 RON

din 153,28 RON estimat