Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE Covorul dezinfectant ajută la dezinfectarea tălpii încălțămintei. Acest tip de covor poate fi folosit pentru trafic intens și poziționat la intrarea în instituții publice, magazine, spații comerciale, spații pentru alimentație publică, saloane de înfrumusețare, cabinete stomatologice, blocuri, apartamente, hoteluri, școli sau gradinițe. Dimensiuni Tava: 600x350x20mm Burete:565x325x20mm

Număr anunț
DA25858945
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
39531000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
819,30 RON
Valoare atribuită
819,30 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

819,30 RON

din 819,30 RON estimat