Atribuită Cumpărare directă

Toner Black Konica Minolta, A8DA150, TN324K - 3 buc x 131 lei Toner Konica Minolta Yellow, A8DA250, TN324Y - 3 buc x 310 lei Toner Konica Minolta Magenta, A8DA350, TN324M - 3 buc x 310 lei Toner Konica Minolta Cyan, A8DA450, TN324C - 3 buc x 310 lei

Număr anunț
DA25842188
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.183 RON
Valoare atribuită
3.183 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.183 RON

din 3.183 RON estimat