Atribuită Cumpărare directă

Replacement Filter Kit for 3775 (includes 2 micropump filters, 2 makeup air/butanol fill filters, 2 exhaust/bypass air filters, and 2 sheathe air HEPA filters)

Număr anunț
DA25858223
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
42514310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.642 RON
Valoare atribuită
4.642 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.642 RON

din 4.642 RON estimat