Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DEZINFECTANTI NUMAR DE REFERINTA: eps PRET DE CATALOG: 229,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 24455000-8 Dezinfectanti (Rev.2) DESCRIERE: HYGIENUM GEL ANTIBACTERIAN, DEZINFECTANT 300ML BUC 10.00 1 Increase value Decrease value 229,00 229,00 PACHET CURATENIE NUMAR DE REFERINTA: PACHUR PRET DE CATALOG: 131,30 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39831240-0 Produse de curatenie (Rev.2) DESCRIERE: KOOBIC SACI MENAJ ULTRAREZISTENTI 60L/15BUC. LDPE rola 20.00 KOOBIC SACI MENAJ ULTRAREZI... mai departe
- Număr anunț
- DA25867085
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "George Baritiu (CUI 5058585)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360,30 RON
- Valoare atribuită
- 360,30 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.