Atribuită Cumpărare directă

Unitate de curea (Belt Unit), Original - BU-220CL (50000 pagini) / BU-220CL, BELT UNIT 50K for HL-3140CW/3170CDW, DCP-9020CDW, MFC-9140CDN/MFC-9340CDW

Număr anunț
DA25868124
Autoritate contractantă
Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
Furnizor / câștigător
BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,75 RON
Valoare atribuită
453,75 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,75 RON

din 453,75 RON estimat