Atribuită
Cumpărare directă
Proiector BENQ MS527 DLP, SVGA 800 x 600, rezolutie suportata VGA(640 x 480) - WUXGA_RB (1920 x 1200), 3300 lumeni, 13.000:1, aspect nativ 4:3, compatibil 16:9/ 16:10, lampa 4500-10.000 ore save mode, dimensiune maxima imagine 300", distanta maxima de proiectie 2.15 m, D-sub, Composit, S-video, HDMI, Audio in/ out, boxa 2W, USB type mini B, RS232, IR receiver, greutate 1.95 kg, telecomanda cu baterii incluse, cablu VGA inclus, 3D Ready, optional ochelari 3D, Kensington lock, montare pe tavan, culoare alba, garantie 36 de luni , garantie lampa 6 luni - 1 buc Termen de livrare - 3 zile Valoare fara TVA - 1290 RON Valoare cu TVA - 1535.10 RON Beneficiar - Facultatea de Istorie si Filosofie - Vlad Popovici Responsabil achizitie - Daniela Iozsa
- Număr anunț
- DA25862506
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 38652120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.290 RON
- Valoare atribuită
- 1.290 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.