Atribuită Cumpărare directă

Acumulator auto 12V 100Ah 870A FIAMM TITANIUM PRO - L5 100P Prezenta achizitie tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA25857948
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Lucia Sturdza Bulandra (CUI 4220955)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410,08 RON
Valoare atribuită
410,08 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410,08 RON

din 410,08 RON estimat