Atribuită Cumpărare directă

Servicii asigurări obligatorii locuințe împotriva cutremurelor, alunecărilor de teren sau inundațiilor conform Legii 260/2008 (Asigurări PAD): 436 locuințe de tip A preț 20 euro/locuință; 101 locuințe de tip B preț 10 euro/locuință

Număr anunț
DA25858454
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.122,39 RON
Valoare atribuită
47.122,39 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.122,39 RON

din 47.122,39 RON estimat