Atribuită
Cumpărare directă
Domestos 750 ml. - 40 bucati x 6,20 lei Cif crema 500 ml. - 30 bucati x 5,60 lei Solutie Aragaz 1L - 20 bucati x 11,50 lei Cillit Bank 750 ml. - 20 bucati x 12,80 lei Solutie mobila 1L - 10 bucati x 12,00 lei Solutie parchet 2L - 10 bucati x 10,50 lei Solutie geam 1L cu pulverizator - 30 bucati x 6,20 lei Burete vase teflon fin - 10 bucati x 3,45 lei Mop bumbac 250 gr. -10 bucati x 4,80 lei Coada telescopica 2m - 4 bucati x 17,50 lei Matura plastic - 10 bucati x 6,50 lei Perie paianjeni cu coada telescopica 1,5m - 4 bucati x 8,50 lei Perie WC - 50 bucati x 5,50 lei Galeata plastic cu storcator si cu roti - 4 bucati x 14,90 lei Clor 2L. - 20 bucati x 7,50 lei Manusi latex 100 bucati/cutie - 2 cutii x 75,00 lei Saci menajeri 60L 24/set cu urechi - 40 seturi x 7,50 lei Saci menajeri 35L 15/set cu snur - 20 seturi x 5,80 lei
- Număr anunț
- DA25848364
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.691,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.691,10 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.