Atribuită
Cumpărare directă
Amikacin 6.20 lei 30 µg 1 Azitromicina 6.20 lei 15 µg 1 Cefaclor 6.20 lei 30 µg 1 Ceftazidim 6.20 lei 30mcg 1 Claritromicin 6.20 lei 15 µg 1 Cefazolin 6.20 lei 30mcg 1 Doxiciclin 6.20 lei 30mcg 1 Norfloxacin 6.20 lei 10 mcg 1 Oxacilin 6.20 lei 5 µg 1 Amoxicilin + acid clavulanic 6.20 lei 20/10 µg 1 Ampicilin sulbactam 6.20 lei 10 µg 1 Amoxicilin 6.20 lei 25 µg 1
- Număr anunț
- DA25859862
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA CALARASI (CUI 11298345)
- Furnizor / câștigător
- KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
- Cod CPV
- 33694000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74,40 RON
- Valoare atribuită
- 74,40 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.