Atribuită
Cumpărare directă
AMESTEC LEGUME 10KG/5,59 BISCUITI 72BUC/1,55 BRANZA TOP.140GR 20BUC/2,89 CARTOFI 45KG/1,83 CEAPA 10KG/2,30 VARZA 25KG/2,55 IAURT NATUR 102BUC/0,90 CASCAVAL 5,35/21.00 MORCOVI 20KG/3,00 CREMVURSTI 12,10KG/18,70 OUA 120BUC/0,45 GEM PORTIONAT 400BUC/0,70 SMANTANA 900GR 2BUC/7,50 LAPTE 3,5% UHT 36L/3,80 MAZARE CONGELATA 10KG/7,00 PARIZER 10KG/10,80 MARGARIN 1KG 12KG/5,20 MEDALION PUI 16KG/15,60 NAPOLITANE 100BUC/1,20 OASE VITA 4,95KG/8,00 OREZ 24KG/3,90 PASTE 5KG 15KG/5,50 PATE PORC 100GR 150BUC/1,25 PULPA PORC 16,60KG/19,50 SALAM 2,52KG/16,50 SUNCA PUI 6KG/16,00 TELEMA 8KG/12,00 ULEI 1L 12L/4,80 VEGETA 6KG/19,98 ZAHAR 10KG/3,00 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA
- Număr anunț
- DA25858381
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Lipova (CUI 3518806)
- Furnizor / câștigător
- G & T SERVICES SRL (CUI 24266523)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.183,58 RON
- Valoare atribuită
- 3.183,58 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.