Atribuită
Cumpărare directă
1. 8577615 tc 900 cap navy s58 Buc 3 27.72 83.17 2. 1272200 pantalon stepa 300 negru Buc 1 58.82 58.82 3. 1272201 pantalon stepa 300 negru Buc 1 58.82 58.82 4. 1272202 pantalon stepa 300 negru Buc 1 58.82 58.82 5. 2249670 hw 100 m black Buc 1 67.22 67.22 6. 2249671 hw 100 m black Buc 1 67.22 67.22 7. 2249672 hw 100 m black BUC 1 67.22 67.22
- Număr anunț
- DA25865063
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV (CUI 5102249)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 461,29 RON
- Valoare atribuită
- 461,29 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.