Atribuită Cumpărare directă

Denumire articol Cantitate folie alimentara 30 m 10 rola punga 2 kg 10 fairy 1.3 L 12 sano gresie 4 bureti vase set 10 deodorant wc 5 sano forte aragaz 5

Număr anunț
DA25873347
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15405118)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,21 RON
Valoare atribuită
365,21 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,21 RON

din 365,21 RON estimat