Atribuită
Cumpărare directă
1 Ulise de James Joyce, Mircea Ivanescu (2012) [Editura Univers] (174197) 1 Viata, jocul si moartea lui Lul Mazrek de Ismail Kadare [Editura Univers] (315767) 1 Femei care alearga cu lupii. Povesti si mituri ale arhetipului femeii salbatice de Clarissa Pinkola Estes (2016) [Editura Niculescu] (290782) 1 O istorie a artei moderne. Tot ce trebuie sa stii despre ultimii 150 de ani de Will Gompertz (2014) [Editura Polirom] (201789) 1 Despre libertate de George Orwell (2020) [Editura Polirom] (379896) 1 Cevdet Bey si fiii sai (editie de buzunar) de Orhan Pamuk (2017) [Editura Polirom] (302281) 1 Cartea neagra de Orhan Pamuk, Luminita Munteanu (2011) [Editura Polirom] (171779) 1 Despre adevar de George Orwell, Ioana Aneci (2019) [Editura Polirom] (379018) 1 Batrinul si marea (editia 2014) (editie necartonata) de Ernest Hemingway (2014) [Editura Polirom] (200887) 1 Mantisa (editia 2014, Top 10+) de John Fowles (2014) [Editura Polirom] (201875) 1 Jurnal. Volumul al III-lea : 1893-1897 de Carol I al Romaniei (2020) [Editura Polirom] (384479) 1 O istorie culturala a nebuniei. De la Biblie la Freud, de la casa de nebuni la medicina moderna de Andrew Scull (2017) [Editura Polirom] (302976) 1 Padurea norvegiana (editie de buzunar) de Angela Hondru, Haruki Murakami (2011) [Editura Polirom] (165275) 1 Uciderea Comandorului. Volumul II. Metafora se schimba de Haruki Murakami (2019) [Editura Polirom] (362777) 1....., etc. conform descrierii
- Număr anunț
- DA25872342
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.426,51 RON
- Valoare atribuită
- 2.426,51 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.