Atribuită
Cumpărare directă
LAMA DRUJBA BLADE 325 38CM 32D 1X37.82 LANT 32 325 1X53.76 PILA ROTUNDA 4.5X200MM 1X6.3 Manopera/Reparatii FS 260 1X42.02 ROATA LIMEX ROABA 400X8 1X46.22 SACI RAFIE 50L 30X0.84 AUTOCUT 46-2 5X88.24 ULEI STIHL AMESTEC 1L 10X22.69 FILTRU AER FS 240,260,360,410 10X18.49 FILTRU BENZINA MARE MS 200-880 10X16.81 SURUB APARATOARE FS 260-560 10X5.04
- Număr anunț
- DA25864469
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 44812220-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.285 RON
- Valoare atribuită
- 1.285 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.