Atribuită Cumpărare directă

DCI: FENTANYLUM Cutie cu 5 fiole din sticla incolora x 10 ml sol. inj. /TACHYBEN CONC.PT SOL.PERF.25MG FIOLA 5ML X 5 URAPIDILUM TORREX CHIESI

Număr anunț
DA25872577
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33661100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,80 RON
Valoare atribuită
356,80 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,80 RON

din 356,80 RON estimat