Atribuită Cumpărare directă

PACHET UM 01495 CINCU CF.ADV1154206 Silicon termic rosu, buc 10 2,94 29,4 Spray pentru rugina, flacon 400ml, buc 10 7,14 71,4 Perie sarma cu coada, buc 5 3,78 18,9 119,7 Transportul inclus in pretul produsului. Putem oferi orice piesa ARO, Dacia Logan origine sau alt producator.

Număr anunț
DA25857536
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
42913000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,70 RON
Valoare atribuită
119,70 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,70 RON

din 119,70 RON estimat