Atribuită
Cumpărare directă
1 BURETE VASE JUMBO 3/SET HORECA HOR-9147 HOR-3248P SET 3.00 1.45 0.00 4.35 2 Detergent crema Cif 500 ml lemon CIF500L BUC 6.00 4.78 0.00 28.68 3 Clor inalbitor 4l Rivex 11002 BUC 3.00 12.94 0.00 38.82 4 Coada de lemn 110 cm Oti 38759 BUC 5.00 1.50 0.00 7.50 5 Detergent vase Spark lamaie 1L Sano 101595 BUC 4.00 7.80 0.00 31.20 6 HYGIENIUM GEL ANTIBACTERIAN DEZINFECTANT 300ML 9786068911097 BUC 10.00 20.65 0.00 206.50 7 Hartie igienica 2 straturi 40/set Primera PEPI SET 1.00 17.90 0.00 17.90 8 Hartie de copt rola maro 8m Sweet Home SHRO-5610 BUC 3.00 2.60 0.00 7.80 9 Dezinfectant universal multisuprafete grapefruit 500 ml Sanytol SL312066 BUC 5.00 10.50 0.00 52.50 10 Cutie 20 seturi prosoape de hartie verde 1 strat 240 foi/set ZZ PROSOPZBAX BAX 1.00 62.00 0.00 62.00 11 Lavete umede 3/set Sweet Home PS-1002 SET 3.00 2.00 0.00 6.00 12 Odorizant WC Sano bon blue 5 in 1 55 gr 23308 BUC 6.00 5.90 0.00 35.40 13 Saci menajeri ultrarezistenti 35L 15 buc/rola Sweet Home WNS-0530 ROL 20.00 2.11 0.00 42.20 14 Saci menajeri LDPE 120 litri 10 buc/rola 110 x 70 cm negru WNS-1972 ROL 2.00 3.50 0.00 7.00 15 Detergent gel 3l Sano Oxygen Baby 280563 BUC 1.00 24.00 0.00 24.00 16 Sapun lichid HN-Techno albastru 4l Sano 004993 BUC 1.00 18.80 0.00 18.80 17 Dezinfectant 750 ml Domestos original 32086 BUC 6.00 6.90 0.00 41.40 18 Solutie pentru curatat geamuri Sano Clear Triger blue 1 L 15354 BUC 5.00 8.10 0.00 40.50
- Număr anunț
- DA25873256
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,55 RON
- Valoare atribuită
- 672,55 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.