Atribuită
Cumpărare directă
pachet produse papetarie: USB 32 GB buc 1 x 56.30 hartie xerox A4 top 5 x 13.45 biblioraft pp 75mm buc 10 x 5.88 folii pvc top 1 x 8.40 scotch 48x66mm buc 1 x 3.19 scotch19x33mm buc 2 x 1.68 USB 16 GB buc 1 x 32.77 capse 24/6 cutie 3 x 1.43 calculator birou buc 1 x 41.18 dispozitie de plata buc 1 x 3.36 ordin de deplasare buc 1 x 5.04
- Număr anunț
- DA25873307
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala „Mircea Dragomirescu” Medgidia (CUI 29297563)
- Furnizor / câștigător
- INGA MED PRO SRL (CUI 15264574)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 283,95 RON
- Valoare atribuită
- 283,95 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.