Atribuită Cumpărare directă

ULEI STIHL 2T / 1L - 1 litru la pretul de 21.05 lei /litru ; ULEI MOTOR M40 / 1L - 20 litri la pretul de 5.35 lei/litru -cf. referat 10510/25.06.2020 -Port Ambarcatiuni

Număr anunț
DA25870215
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
09211000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,05 RON
Valoare atribuită
128,05 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,05 RON

din 128,05 RON estimat