Atribuită
Cumpărare directă
Cod Poza Nume Pret Cantitate Total L5904 Foarfecă pentru Kevlar(R) - ULTIMODE ST-31 74.5 2 149 J2003 Mufa de telefon RJ11 (sertizare, 100 buc) 15.19 5 75.95 L5915 Soluţie de curăţare fibre optice IPA, puritate 99,8% 34.37 5 171.85 E8230 Adaptor F-mamă la F-mamă 0.78 100 78 L5913 Şerveţele Kim-Wipes pentru fibră optică 23.08 10 230.8 L4211 Cuplă SC-SC singlemode ULTIMODE A-511S 1.8 5 9 L4213 Cuplă SC-FC singlemode ULTIMODE A-513S 8.98 5 44.9 L4233 Cuplă FC-FC singlemode ULTIMODE A-533S 2.73 5 13.65 L4355 Cuplă LC duplex singlemode ULTIMODE A-555D 7.1 5 35.5 L5554_100 Tub termocontractabil (40mm,100 buc) 21.25 10 212.5 L5555_100 Tub termocontractabil (60mm,100 buc) 21.25 10 212.5 L5711 Conector optic SC rapid ULTIMODE FAST-02SC 8.97 10 89.7 E8252 Adaptor unghiular F-mamă la TV-tată 2.84 20 56.8 E8260 Adaptor F-mamă - TV-tată 1.42 20 28.4 E8284 Adaptor F-mamă - BNC-tată 3.24 20 64.8 E8287 Adaptor F-mamă - RCA-tată 2.13 20 42.6 R602312 Tap TV 3-căi FAC-3-12 dB (5-1000MHz) 14.4 2 28.8 L32113 Patchcord SC simplex singlemode ULTIMODE PC-511S (3m, G.652.D, 9/125) 15.93 10 159.3 L32153 Patchcord fibră SC-LC singlemode ULTIMODE PC-515S (3m, G.652D, 9/125) 15.79 10 157.9
- Număr anunț
- DA25837635
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
- Furnizor / câștigător
- DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
- Cod CPV
- 31111000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.861,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.861,95 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.