Atribuită Cumpărare directă

Covor din PVC pentru camere curate conform oferta 77/15.05.2020

Număr anunț
DA25812979
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
LINOSOL DESIGN S.R.L. (CUI 29347270)
Cod CPV
44112230-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.010,63 RON
Valoare atribuită
17.010,63 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.010,63 RON

din 17.010,63 RON estimat