Atribuită Cumpărare directă

Reparatii si igienizare gradinita nr.1 cu program prelungit, comuna Tunari, judetul Ilfov, conform Solicitarii de Oferta nr.5221 din 11.06.2020 si a Ofertei nr.5370 din 16.06.2020.

Număr anunț
DA25806892
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
MISAN EXPERT SRL (CUI 33575501)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234.747,72 RON
Valoare atribuită
234.747,72 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234.747,72 RON

din 234.747,72 RON estimat