Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere dozare apa (apa naturala plata, bidoane, pahare plastic, intretinere si reparatie dozatoare), comuna Tunari, judetul Ilfov, conform Solicitarii de Oferta nr.4819 din 28.05.2020 si a Ofertei nr.4914 din 02.06.2020.

Număr anunț
DA25805862
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
AQUA DALY S.R.L. (CUI 39253351)
Cod CPV
39221123-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.820 RON
Valoare atribuită
33.820 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.820 RON

din 33.820 RON estimat